فیزیوتراپی

بیمارستان پارسا

جستجوی بخش

مسئول بخش فیزیتوراپی و توانبخشی: جناب آقای دکتر شهرام حسینی

شماره مستقیم بخش فیزیوتراپی: 53283233- (021)

مکان قرارگیری در بیمارستان:  ساختمانB  طبقه منفی 1

فیزیوتراپی بیمارستان پارسا یکی از مجهزترین فیزیوتراپی ها در سطح تهران می باشد، که با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و کارآزموده در دو شیفت کاری صبح و عصر آماده ارائه خدمات فیزیوتراپی است. 

فیزیوتراپی یکی از  شاخه ای  از پزشکی است که  درآن با استفاده از عوامل غیر دارویی به اصلاح و درمان بیماری ها و مشکلات عمد تا عصبی – عضلانی میپردازیم.

فیزیوتراپی طیف گسترده ای از درمان بیماریها ی مختلف را پوشش میدهد. به طوری که شاید به جرات میتوان گفت کمتر بیماری وجود دارد که به نوعی نتوان با استفاده از درمانهای فیزیوتراپی در آنها به مبتلایان کمک نمود. اما متاسفانه در بسیاری از موارد ین درمانها هنوز در کشور ما کمتر شناخته شده است.

اما در کلینیک فیزیوتراپی بیمارستان پارسا با استفاده از کادری متخصص و تجهیزات بروز(تکار – لیزر پرتوان- مگنت – شاک ویو- نیدل و…)  به صورت تخصصی در خدمت مراجعه کنندگان محترم هستیم.

مشکلات سیستم عصب و عضله همانند  انواع درد ها, مشکلات  کمر و سایر اندامها همچون شانه یخ زده ,دیسک مهره ای, دردهای میگرنی گردنی -عدم تعادل  و سرگیجه ناشی از درگیری سیستم وستیبولار – عوارض ناشی از سکته های مغزی و قلبی – مشکلات کف لگن ( هماننئد بی اختیاری ادرار- افتادگی و چسبندگی اندامهای داخلی زنان   و ناتوای های جنسی مربوط به آن , نازایی و…)- بیماریهای پوستی همانند آگنه  و اسکارهای جراحی و سوختگی– درمان انواع عفونتها و زخمها ی دیابتیک و زخمهای عفونی جراحی  و بسیاری ازمورد مشابه  در این مرکز زیر نظر تیم درمانی متخصص  و مجرب تحت درمان قرار میگیرند.

 

ما بهترین را برای بهترینها میخواهیم